Chale Do Ronaldo Hotel
| Swimmingpool Udendørs pool | Aktiviteter Fiskeri | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Santo Antônio do Pinhals centrum ligger 15 minutters gang fra stedet, mens Cachoeira do Lageado ligger 2 km derfra.
Sítio Matão er mindre end 1 km væk.
Gæsterne vil finde ølpub Cervejaria Villa Puri BrewPub inden for 13 minutters gåtur.
- Lufthavne
- Sao Jose Dos Campos Lufthavn74 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Have
- Grillfaciliteter
- Fiskeri
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra et Chale Do Ronaldo Hotel?
Det vil tage dig en 15 minutters gang at komme til byens centrum fra et Chale Do Ronaldo Hotel. - 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i det Chale Do Ronaldo Hotel?
Det Chale Do Ronaldo Hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i Chale Do Ronaldo Hotel?
Kunder bør tjekke ud fra Chale Do Ronaldo Hotel ved 14:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i det Chale Do Ronaldo Hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på det Chale Do Ronaldo Hotel er 105$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i hotellet?
Hotellet tilbyder Chalet med et soveværelse og Chalet med to soveværelser at vælge imellem.